sekcjaringo@op.pl
tel.486632230

Ogólnopolski Turniej w Ringo rozegrano 9 maja na obiektach sportowych przy ZSP w Goszczynie, do rywalizacji przystąpiło ponad 130 zawodników z 14 Klubów oraz reprezentacja Białorusi. Zawody które otworzył wójt Gminy Goszczyn Sławomir Słabuszewski były świetną okazją, by spędzić czas na powietrzu, spotkać znajomych, poczuć sportową atmosferę. Ringowcy walczyli w 10 kategoriach indywidualnych i 5 kategoriach dwójkowych, słoneczna pogoda sprzyjała sportowej rywalizacji i uzyskiwaniu wysokich wyników.

Dobrze zaprezentowali się gospodarze turnieju, zawodnicy UKS Goszczyn zwyciężając w trzech kategoriach, Amelia Sędek w kat. żaczek, Mateusz Stańczyk w kat. kadet, i Dawid Mruk z Mateuszem Stańczykiem w kat. dwójki chłopców do lat 16. Drugie miejsce wywalczył Bartosz Stępień w kat. młodzik, i w kat. dwójki chłopców z Kacprem Trzaską. Trzecie miejsce Hubert Komorowski w kat. junior, Julia Przybysz w kat. żaczek i Mikołaj Kabot w kat. żak.

Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy w Goszczynie.Turniej współfinansowany był ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Wyniki

Kategoria Miejsce Nazwisko i Imię Klub
Żaczka 1 Sendek Amelia UKS Goszczyn
2 Ewelina Jastrzębska UKS Mogielnica
3 Przybysz Julia UKS Goszczyn
4 Wyleżyńska Natalia UKS Goszczyn
5  Radecka Dominika UKS Goszczyn
6 Szewczyk Zofia UKS Goszczyn
7 Dudek Weronika UKS Goszczyn
       
Żak 1 Barański Piotr UKS \"Błękitni\" Olkowice
2 Trzaska Bartek UKS \"Błękitni\" Olkowice
3 Kabot Mikołaj UKS Goszczyn
4  Rutkowski Marcin UKS Goszczyn
5 Wiewiór Michał UKS Goszczyn
6 Okrój Michał UKS \"Błękitni\" Olkowice
7 Dąbrowski Patryk UKS Goszczyn
       
Młodziczka 1 Rąbkowska Emilia UKS \"Błękitni\" Olkowice
2 Gromek Amelia KTR
3 Dobosz Karolina MUKS \"Podkarpacie\" Jedlicze
4 Tulo Klaudia UKS \"Błękitni\" Olkowice
5 Łucka Monika UKS Goszczyn
6 Makulska Zofia UKS \"Błękitni\" Olkowice
7-12 Barańska Natalia UKS \"Błękitni\" Olkowice
7-12 Błesznowska Magda UKS \"Błękitni\" Olkowice
7-12 Fołtyn Weronika UKS \"Błękitni\" Olkowice
7-12 Kaliszewska Kamila KTR
7-12 Majewska Zuzanna UKS \"Błękitni\" Olkowice
7-12 Popkowicz Karolina UKS Goszczyn
13-19 Białkowska Patrycja UKS Goszczyn
13-19 Jakubczak Ewelin UKS Goszczyn
13-19 Jaskólska Kinga UKS \"Błękitni\" Olkowice
13-19 Kabot Klaudia UKS Goszczyn
13-19 Radecka Aleksandra UKS \"Błękitni\" Olkowice
13-19 Słabniak Karolina MUKS \"Podkarpacie\" Jedlicze
13-19 Turek Amelia  UKS Goszczyn
       
Młodzik 1 Janocha Michał MUKS \"Podkarpacie\" Jedlicze
2 Stępień Bartosz UKS Goszczyn
3 Kwiatkowski Dominik UKS \"Błękitni\" Olkowice
4 Dupczyk Paweł UKS \"Błękitni\" Olkowice
5 Kalinowski Dawid UKS \"Błękitni\" Olkowice
6 Mikołaj Goc UKS Mogielnica
7-8 Trzaska Dawid UKS \"Błękitni\" Olkowice
7-8 Maciejowski Karol MUKS \"Podkarpacie\" Jedlicze
9-10 Sowiński Michał UKS \"Błękitni\" Olkowice
9-10 Dąbrowski Kacper  UKS Mogielnica
11 Mróz Kamil MUKS \"Podkarpacie\" Jedlicze
1-15 Duszak Przemysław  KTR
12-15 Lipiec Bartłomiej UKS Mogielnica
12-15 Och Mateusz MUKS \"Podkarpacie\" Jedlicze
12-15 Biskup Jakub MUKS \"Podkarpacie\" Jedlicze
16-19 Grzegorczyk Krystian UKS Goszczyn
16-19 Trzaska Kacper UKS Goszczyn
16-19 Kamiński Sebastian KTR
16-19 Wajda Jakub MUKS \"Podkarpacie\" Jedlicze
20-23 Stępień Hubert UKS Goszczyn
20-23 Sambor Kacper UKS Goszczyn
20-23 Dąbrowski Konrad  UKS Mogielnica
20-23 Trzaska Jakub UKS \"Błękitni\" Olkowice
24-27 Wolski Jakub UKS Goszczyn
24-27 Rutkowski Jakub UKS Goszczyn
24-27 Sieradzan Kamil UKS Goszczyn
24-27 Dudek Filip UKS \"Błękitni\" Olkowice
       
Kadetka 1 Biskup Jagoda MUKS \"Podkarpacie\" Jedlicze
2 Szarek Emilia W-M TR Bartoszyce
3 Szymczyk Sandra KTR
4 Monika Wangryn UKS Mogielnica
5 Skrzeczyńska Małgorzata UKS Adamów
6 Mirkowska Weronika  UKS Adamów
7-9 Pietrusińska Dominika UKS Goszczyn
7- 9 Kowalczyk Izabela KTR
7-9 Gabryszewska Hanna WTR
10-12 Chochlewicz Beata UKS Goszczyn
10-12 Kot Ewelina UKS Goszczyn
10-12 Król Angelika  UKS Adamów
13-15 Baranowska Łucja UKS Goszczyn
13-15 Rzepka Oliwia UKS Goszczyn
13-15 Domurad Katarzyna KTR
16-21 Brzozowska Zuzanna WTR
16-21 Duszak Kamila KTR
16-21 Kopeć Sylwia KTR
16-21 Krajewska Magdalena UKS Goszczyn
16-21 Krawczyk Weronika MUKS \"Podkarpacie\" Jedlicze
16-21 Prusaczyk Roksana KTR
22-27 Andryka Dominika UKS Mogielnica
22-27 Dutkowska Kinga UKS Mogielnica
22-27 Dylewska Paulina UKS Mogielnica
22-27 Goc Alicja UKS Mogielnica
22-27 Potachits Anastasia Białoruś
22-27 Szewczyk Kinga KTR
       
Kadet 1 Stańczyk Mateusz UKS Goszczyn
2 Maryniak Jakub UKS Mogielnica
3 Brzeski Kacper  KTR
4 Mruk Dawid UKS Goszczyn
5 Piotr Pliszka KTR
6 Gęsiak Kacper MUKS \"Podkarpacie\" Jedlicze
7-9 Małek Krzysztof UKS Goszczyn
7-9 Jachna Mateusz W-M TR Bartoszyce
7-9 Sirocki Adam WTR
10-12 Sieradzan Albert UKS Adamów
10-12 Osipowicz Andrzej W-M TR Bartoszyce
10-12 Och Dominik MUKS \"Podkarpacie\" Jedlicze
13-15 Piotrowski Dominik UKS Goszczyn
13-15 Strzemiński Patryk UKS Goszczyn
13-15 Zwierzchowski Kacper WTR
       
Junior 1 Brzeski Patryk KTR
2 Paweł Wangryn UKS Mogielnica
3 Komorowski Hubert UKS Goszczyn
4 Surgiewicz Konrad KTR
5 Bloch Bartek KTR
6 Nemytau Tsimafei Białoruś
7-9 Błach Piotr  UKS Mogielnica
7-9 Palchyk Andrei Białoruś
7-9 Sułkowski Patryk UKS Adamów
       
Juniorka 1 Kot Adrianna UKS Mogielnica
2 Łubińska Julia UKS Mogielnica
       
Otwarta mężczyzn 1 Trawczyński Dominik UKS Mogielnica
2 Teklak Andrzej UKS Mogielnica
3 Błach Mateusz UKS Mogielnica
4 Motylewski Paweł WTR
5 Varabyou Aliaksei Białoruś
6 Sazonau Rastsislau Białoruś
7 Janocha Łukasz MUKS \"Podkarpacie\" Jedlicze
       
Otwarta Kobiet 1 Paulina Wangryn UKS Mogielnica
2 Agnieszka Kłopotowska WTR
3 Kutasova Nataliya Białoruś
4 Kot Ada UKS Mogielnica
5 Łubińska Julita UKS Mogielnica

 

    Kategorie drużynowe  
Dwójki dziewcząt do lat 13  KLUB
1 Gromek Amelia / Kaliszewska Kamila  KTR
2 Fołtyn Weronika / Rąbkowska Emilia UKS \"Błękitni\" Olkowice
3 Słabniak Julia / Dobosz Karolina MUKS \"Podkarpacie\" Jedlicze
4 Makulska Zofia / Jaskólska Kinga  UKS \"Błękitni\" Olkowice
5-6 Łucka Monika / Turek Amelia UKS Goszczyn
5-6 Popkowicz Karolina / Jakubczak Ewelina UKS Goszczyn
7-8 Kubot Klaudia / Białkowska Patrycja UKS Goszczyn
7-8 Majewska Zuzanna / Tulo Klaudia UKS \"Błękitni\" Olkowice
 
Dwójki chłopców do lat 13  
1 Kalinowski Dawid / Kwiatkowski Dominik UKS \"Błękitni\" Olkowice
2 Stępień Bartosz / Trzaska Kacper UKS Goszczyn
3 Dupczyk Paweł / Sowiński Michał UKS \"Błękitni\" Olkowice
4 Biskup Jakub / Janocha Michał  MUKS \"Podkarpacie\" Jedlicze
5 Och Tymoteusz / Wajda Jakub  MUKS \"Podkarpacie\" Jedlicze
6 Dąbrowski Konrad / Lipiec Bartłomiej  UKS Mogielnica
7-8 Trzaska Dawid / Dudek Filip  UKS \"Błękitni\" Olkowice
7-8 Duszak Przemysław / Kamiński Sebastian KTR
9-10 Wolski Jakub / Sambor Michał UKS Goszczyn
9-10 Rutkowski Jakub / Stępień Hubert UKS Goszczyn
 
Dwójki dziewcząt do lat 16  
1 Kowalczyk Iza / Szarek Emilia KTR / W-MTR Bartoszyce
2 Gabryszewska Hanna / Brzozowska Zuzanna WTR
3 Duszak Kamila / Prusarczyk Roksana KTR
4 Pietrusińska Dominika / Rzepka Oliwia UKS Goszczyn
5 Biskup Jagoda / Krawczyk Weronika  MUKS \"Podkarpacie\" Jedlicze
6 Szymczyk Sandra / Kopeć Sylwia KTR
7-9 Wangryn Monika / Goc Alicja UKS Mogielnica
7-9 Domurad Katarzyna / Szewczyk Kinka KTR
7-9 Mirkowska Weronika / Skrzeczyńska Małgorzata UKS Adamów
10-11 Kot Ewelina / Krajewska Magda  UKS Goszczyn
10-11 Chochlewicz Beata / Baranowska Łucja UKS Goszczyn
 
Dwójki chłopców do lat 16  
1 Stańczyk Mateusz / Mruk Dawid  UKS Goszczyn
2 Brzeski Kacper / Pliszka Piotr KTR
3 Osypowicz Andrzej / Jachna Mateusz W-MTRBartoszyce
4 Małek Krzysztof / Strzemiński Patryk UKS Goszczyn
5-6 Sieradzan Albert / Nowakowski Kacper  UKS Adamów
5-6 Och Dominik / Gęsiak Kacper MUKS \"Podkarpacie\" Jedlicze
7 Zwierzchowski Kacper / Sirodzki Adam WTR
       
Mixty kategoria otwarta  
1 Motylewski Paweł / Kłopotowska Agnieszka  WTR
2 Kot Ada / Wangryn Paweł UKS Mogielnica
3 Wangryn Paulina / Błach Mateusz UKS Mogielnica
4 Varabyou Aliaksei / Kutasova Nataliya Białoruś
5 Nemytau Tsimafei / Varabyou Aliaksei Białoruś
     

 

Kalendarz

Marzec 2017
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Gościmy

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.