sekcjaringo@op.pl
tel.486632230

foto1

Ogólnopolski Turniej w Ringo - Goszczyn 2014

foto1

44. Mistrzostwa Polski w Ringo - Pułtusk 2016 (mistrzyni Martyna Kot w akcji)

foto1

44. Mistrzostwa Polski w Ringo - Pułtusk 2016 (nasza ekipa)

foto1

44. Mistrzostwa Polski w Ringo - Pułtusk 2016 (Patrycja Białkowska i Amelia Sendek w dwójkach)

foto1

Mistrzostwa Polski w Ringo - Warszawa 2014 (nasza ekipa)

W sobotę 4 lutego 2017 r. w naszej hali sportowej rozegrano Mistrzostwa Szkoły w Ringo, rywalizacja toczyła w dwóch kategoriach drużynowych (SP i Gimnazjum) oraz w czterech kategoriach indywidualnych.

W kategorii drużynowej „gimnazjum” zwyciężyła kl. III w składzie: Emilia Jakubczak, Jakub Brelski, Mateusz Wangryn, w szkole podstawowej kl. 5 w składzie: Dominika Radecka, Amelia Sendek, Michał Wiewiór.

W kategoriach indywidualnych mistrzami szkoły zostali,  kategoria młodziczek – Patrycja Białkowska, w kategorii młodzików – Michał Wiewiór, w kategorii kadetek – Martyna Kot, w kategorii kadetów – Mateusz Wangryn.

Uczestnikom towarzyszył dobry nastrój i sportowa rywalizacja. Gratulujemy osiągniętych wyników i zapraszamy na treningi w ringo: wtorek 13.30-15.05, czwartek 14.15-15.05, sobota 18.00-20.00. Kolejne zawody w naszej szkole to Ogólnopolski Turniej w Ringo, który odbędzie się 13 maja 2017 r.

 

Szczegółowe wyniki w rywalizacji drużynowej

Finał w kategorii – Gimnazjum

Nr

Imię i Nazwisko

1

2

3

4

Zwycięstwa

Miejsce

1

Kl. III - Emilia Jakubczak, Jakub Brelski, Mateusz Wangryn

 x

2

2

2

3

I

2

Kl. I – Martyna Kot, Weronika Stępień, Kacper Trzaska

1

 x

2

2

2

II

3

Kl. III – Julia Radecka, Rafał Marciniak, Mateusz Konarzewski

1

0

2

1

III

4

Kl. II – Aneta Chajęcka, Mateusz Bedyński, Jakub Wolski

0

0

0

 x

0

IV

 

Finał w kategorii – Szkoła Podstawowa

Nr

Imię i Nazwisko

1

2

3

4

Zwycięstwa

Miejsce

1

Kl. 6 – Patrycja Białkowska, Hubert Stępień, Kamil Sieradzan

 x

16p

15

15

2

II

2

kl. 5 - Dominika Radecka, Amelia Sendek, Michał Wiewiór

17

 x

15

15

3

I

3

Kl. 5 - Natalia Wiewiór, Michał Kociszewski, Karol Piwowarski

11

8

 x

10

0

IV

4

Kl. 5 – Natalia Wyleżyńska, Mateusz Gontarek, Marcin Rutkowski

10

10

15

 x

1

III

 5 miejsce – kl. 5 – Magdalena Łukasiewicz, Mikołaj Kabot, Jakub Majewski.

6 miejsce – kl. 6 – Amelia Turek, Dawid Ptasiński, Krzysztof Włostowski.

7 miejsce – kl. 4 – Inga Pietrusińska, Julia Grzegorzewska, Bartosz Głogowski.

8 miejsce – kl. 4 – Weronika Banaszewska, Marta Kociszewska, Bartłomiej Jaworski, Kamil Sawicki.

9 miejsce – kl. 6 – Amelia Orzechowska, Tomasz Komorowski, Mateusz Klimecki.

10 miejsce – kl. 6 – Weronika Wolska, Michał Szcześniak.

 

Szczegółowe wyniki w rywalizacji indywidualnej

 

Finał – kategoria młodziczki

Nr

Imię i Nazwisko

1

2

3

4

Zwycięstwa

Miejsce

1

Amelia Sendek

 x

14

15

5

1

III

2

Patrycja Białkowska

16

 x

15

15

3

I

3

Amelia Turek

6

12

 x

5

0

IV

4

Dominika Radecka

15

13

15

 x

2

II

 

5-6 miejsce – Julia Grzegorzewska, Natalia Wiewiór.

7-9 miejsce – Marta Kociszewska, Weronika Wolska, Amelia Orzechowska.

10-14 miejsce – Magdalena Łukasiewicz, Inga Pietrusińska, Weronika Banaszewska, Natalia Wyleżyńska.

 

Finał – kategoria młodzik

Nr

Imię i Nazwisko

1

2

3

4

Zwycięstwa

Miejsce

1

Hubert Stępień

13

15

15

2

II

2

Michał Wiewiór

15

15

15

3

I

3

Marcin Rutkowski

10

3

13

0

IV

4

Bartosz Głogowski

10

3

15

1

III

 

5-7 miejsce – Kamil Sieradzan, Karol Piwowarski, Dawid Ptasiński.

8-12 miejsce – Mateusz Gontarek, Krzysztof Włostowski, Mikołaj Kabot, Mateusz Klimecki, Jakub Jarosz.

13-17 miejsce – Kamil Sawicki, Michał Szcześniak, Michał Kociszewski, Jakub Majewski, Tomasz Komorowski

 

Finał – kategoria kadetka

Nr

Imię i Nazwisko

1

2

3

4

5

Zwycięstwa

Miejsce

1

Martyna Kot

 x

15

15

15

15

4

I

2

Emilia Jakubczak

11

 x

15

6

15

2

IV

3

Aneta Chajęcka

4

8

 x

3

10

0

V

4

Julia Radecka

9

15

15

 x

7

2

III

5

Weronika Stępień

8

9

15

15

 x

2

II

Dogrywka

Nr

Imię i Nazwisko

1

2

3

Zwycięstwa

Pkt.

Miejsce

Z

U

R

2

Emilia Jakubczak

 x

6

15

1

21

24

-3

IV

4

Julia Radecka

15

 x

7

1

22

21

+1

III

5

Weronika Stępień

9

15

 x

1

24

22

+2

II

 

Finał – kategoria kadet

Nr

Imię i Nazwisko

1

2

3

4

Zwycięstwa

Miejsce

1

Mateusz Wangryn

 x

15

15

15

3

I

2

Kacper Trzaska

9

 x

15

15

2

II

3

Rafał Marciniak

10

13

 x

13

0

IV

4

Jakub Brelski

12

10

15

 x

1

V

 

5-6 miejsce – Mateusz Bedyński, Mateusz Konarzewski.

7-8 miejsce – Jakub Wolski, Marcin Pułas.

Kalendarz

Sierpień 2017
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Gościmy

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.